هجدهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات ایران ( تلکام )

با حضور شرکت خدمات اول مخابرات برگزار شد:

هجدهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات ایران ( تلکام )

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ایران – تلکام ، 24 تا 27 مهرماه جاری با حضور شرکتهای داخلی و خارجی مخابراتی برگزار شد.

این نمایشگاه که بزرگترین رویداد مخابراتی کشور در سال به حساب می آید ، فعالیت خود را با حضور بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی مخابراتی آغاز کرد.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مقامات و مدیران مخابرات برگزار شد.

شرکت خدمات اول مخابرات نیز به همراه گروه سرمایه گذاری اول سازان ، با اختصاص فضای قابل توجهی به مساحت 500 متر مربع در سالن شماره 6 در این نمایشگاه حضور چشمگیری داشتند و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

مهندس ناصر قدیر کاشانی مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت خدمات اول مخابرات به همراه معاونین خویش در طی این 4 روز در غرفه مربوط به این شرکت حضور داشته و میزبان مقامات و مدیران مهمان و بازدید کننده بود.

در طول برگزاری نمایشگاه، غرفه شرکت خدمات اول مخابرات مورد استقبال و توجه بازدید کنندگان بسیاری قرار گرفت.

از جمله بازدید کنندگان غرفه شرکت خدمات اول مخابرات آقای هاشمی ، معاون وزیر کشور ، دکتر زارعیان ، معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران ، مهندس تراکمه و مهندس لطیف وصلی از اعضای هیاًت مدیره شرکت مخابرات ایران ، مهندس صابری وند مدیر کل دفتر بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران و سایر مقامات و مدیران مخابراتی مناطق بودند.

در مدت برپایی این نمایشگاه پرسنل ستادی حاضر در غرفه شرکت خدمات اول مخابرات ، پاسخگوی مراجعان از جمله همکاران تحت پوشش شاغل در استان تهران و سایر استانها ، جهت رسیدگی به مشکلات و پاسخگویی به سوالات ایشان بودند.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات در روز پنجشنبه 27 مهرماه پس از چهار روز برگزاری به کارخود خاتمه داد .


به منظور آگهی از آخرین اخبار و اطلاعات سایت می توانید در خبرنامه ما عضو شوید.


نظرات، پيشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی در هر بخش از فعاليت های شرکت پیشگامان خدمات اول مخابرات ٬ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات یاری خواهد رساند.


شرکت خدمات اول مخابرات را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.