فروش اقساطی

به استحضار می رساند این واحد از آبان ماه 1394 تشکیل و با هدف ارتقاء رفاه پرسنل طرف قرارداد با شرکت خدمات اول مخابرات و انجام امور اداری مربوط به فروش کالای اقساطی از وظایف این واحد می باشد

به منظور رفاه همکاران گرامی، شرکت خدمات اول مخابرات موفق به عقد قرارداد با فروشگاه جامعه و فراهم آوردن امکان خرید لوازم منزل، صوتی تصویری و آشپزخانه با بازپرداخت 10 ماهه برای پرسنل شرکت گردیده است.

انعقاد قرارداد با:

1.فروشگاه جامعه

این فروشگاه شامل لوازم خانگی، صوتی تصویری، آرایشی بهداشتی و ... می باشد.

2.بیمه البرز

قرارداد بیمه بدنه و شخص ثالث ویژه پرسنل شرکت خدمات اول مخابرات با شرکت بیمه البرز به نمایندگی شرکت سپهر ایرانیان به مدت یک سال منعقد گردید.

3.فرش زمرد مشهد

  شرکت خدمات اول مخابرات در راستای رفاه حال پرسنل خود و با همکاری شرکت فرش زمرد مشهد،  کالاهای این شرکت را در استانهای تهران ، البرز ، تبریز،گیلان و خراسان رضوی بصورت اقساطی در اختیار پرسنل خود قرار می دهد .

 پرسنل می توانند با مراجعه به فروشگاه های فرش زمرد مشهد کالای خود را انتخاب کرده و پس از تایید شرکت خدمات اول مخابرات نسبت به تحویل کالا اقدام نمایند .

فضاهای تبلیغاتی جهت ارائه محصولات و خدمات واحد رفاهی:

  1. پیامک تبلیغاتی
  2. هماهنگی با نمایندگان استان ها
  3. تماس با پرسنل
  4. ایجاد صفحات مجازی اینستاگرام froosheaghsati_TCI1 و کانال تلگرام فروش اقساطی ir
  5. درج در سایت ir
  6. درج در پیام وب

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید با شماره 8787-021 داخلی 3308 و 3208 تماس حاصل فرمایید

.


به منظور آگهی از آخرین اخبار و اطلاعات سایت می توانید در خبرنامه ما عضو شوید.


نظرات، پيشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی در هر بخش از فعاليت های شرکت پیشگامان خدمات اول مخابرات ٬ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات یاری خواهد رساند.


شرکت خدمات اول مخابرات را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.