مرکز تماس

پروژه مرکز تماس (Contact Center) شرکت خدمات اول مخابرات به عنوان یکی از پروژه های ارتباطی این شرکت و با عنوان یکی از بزرگترین مراکز تماس ایران مطرح و در حال انجام می باشد.

پس از انعقاد قرارداد مابین شرکت مخابرات ایران و شرکت خدمات اول مخابرات، مراحل اولیه آماده سازی مرکز تماس مدرن شرکت مخابرات ایران در ساختمان قدیم 118 آغاز گردید.
برای این منظور با بهره گیری از تجربیات مشاورین محترم شرکت مخابرات ایران، مرکز تماسی با استانداردهای بین المللی طراحی و بلافاصله پس از آن مراحل تخریب ساختمان قدیمی مرکز تماس و نوسازی آن شروع شد.

این مرکز تماس مبتنی بر آخرین استانداردهای محیطی مراکز تماس دنیا و با ظرفیت 500 نفر در مساحتی بالغ بر 2 هزار متر مربع آماده گردیده است.

مراکز تماس (Contact Center) به مراکزی اطلاق می گردد که از تمامی درگاه های مورد نیاز مشتریان به ایشان پاسخگویی می نماید. در اینگونه مراکز علاوه بر ارتباط تلفنی، خدمات ایمیل، چت، فکس، پیامک، شبکه های اجتماعی و .... پاسخگوی می گردد.

شرکت خدمات اول مخابرات در طی سالیان اخیر با شرکت ها و سازمان های بسیار در زمینه خدمات مراکز تماس همکاری نموده است. این همکاری با توجه نیاز آن سازمان یا شرکت و با مدل های استاندارد انجام گردیده است.


به منظور آگهی از آخرین اخبار و اطلاعات سایت می توانید در خبرنامه ما عضو شوید.


نظرات، پيشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی در هر بخش از فعاليت های شرکت پیشگامان خدمات اول مخابرات ٬ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات یاری خواهد رساند.


شرکت خدمات اول مخابرات را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.