درباره ما

شرکت خدمات اول مخابرات به عنوان مجموعه ای پیشرو و کارآفرین با ارایه خدمات نوین ارتباطی و مدیریت نیروی انسانی در صنعت ارتباطات کشور از سال 89 مشغول به فعالیت بوده و همواره در جایگاه پیشرو ترین شرکت های ارتباطی کشور قلمداد شده است .

خدمات اول مخابرات در دوره های متفاوت از فعالیت های خود ارزش های خود را در خدمات نوین ، استقرار نیروهای متخصص و پیشتازی در استراتژی های تجاری قرا داده و رویکرد نو آورانه را در همه ی اجزای سازمانی از ارزش های خود تلقی نموده است .

خدمات اول مخابرات به عنوان مجموعه ای جوان و دارای نگاه ارزش آفرین همواره خود را در معرض تغییرات قرار داده و از رشد همه جانبه و خلاقیت در کسب و کارهای خود استقبال نموده و به روز بودن در صنعت ارتباطات را از اصلی ترین پیش شرط های موفقیت سازمانی خود دانسته و همواره بدان نیز عمل نموده است .

حضور در جایگاه برترین شرکت های صنعت ارتباطات و مخابرات و کسب جایگاه برتر در میان برندهای برتر کشور در آخرین رتبه بندی شرکت های برتر از مهم ترین دلایل موفقیت نگاه نوآورانه شرکت در مدیریت می باشد .

خدمات اول مخابرات در مسیر رشد و اعتلای سازمانی خود آینده ی صنعت ارتباطات کشور را رو به رشد دارای ظرفیت های کمتر دیده شده و نیازمند همت های عالی می داند و از این رو در خط مشی سازمانی و اسناد بالا دستی خود مجموعه ی کارکنان شرکت خدمات اول مخابرات را به حرکت در مسیر اتحاد سازمانی و خلق فرصت ها و نیز اجرای مدبرانه ی وظایف محوله فرا خوانده است .


به منظور آگهی از آخرین اخبار و اطلاعات سایت می توانید در خبرنامه ما عضو شوید.


نظرات، پيشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی در هر بخش از فعاليت های شرکت پیشگامان خدمات اول مخابرات ٬ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات یاری خواهد رساند.


شرکت خدمات اول مخابرات را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.