تاریخچه

  

  شرکت خدمات اول مخابرات در سال 1391با مصوبه مجمع شرکت مخابرات ایران ، با نام اختصاری خدمات اول مخابرات و با هدف بازاریابی و فروش محصولات و خدمات شرکت مخابرات استان تهران و البرز تاسیس و با بیش از 160 شعبه و 2500 نیروی انسانی فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت در زمانی اندک پی از تاسیس توانست سبکی تازه را در خدمات دهی ارتباطی به جامعه پیاده سازی نموده و مسیری نوین را با طراحی و اجرای خدماتی تازه برای جامعه ایجاد نماید این مسیر علاوه بر خدمات نوین منجر به کارآفرینی های پایدار و گسترده نیز گردید و رونق بخش خانواده کارکنان خود گردید .

شتاب بخشی به فعالیت های ارتباطی و افزایش رضایت مشتریان از خدمات همیشه در دسترس در کنار ایجاد فرصت های موثر اشتغال زا و تقویت روحیه ی کارآفرینی در صنعت ارتباطات کشور را از مهم ترین موفقیت های شرکت خدمات اول مخابرات در اولین مرحله فعالیت های تجاری خود می توان بر شمرد .

شرکت خدمات اول مخابرات در این مرحله با تکیه بر توانمندی های داخلی ،  ساختار جوان و پیشروی خود  توانست به عنوان یکی از امیدهای مدیریتی و اجرایی صنعت ارتباطات کشور خود را مطرح نموده  و در این مسیر پیشگام  فعالیت های ارتباطی نوین و پیشرو در کشور باشد .

پس از این موفقیت های ارزشمند و قابل توجه از ابتدای سال 1393  خدمات این شرکت گسترش یافته و ارائه خدمات ارتباطی در سراسر کشور نیز به شرکت خدمات اول مخابرات واگذار گردید .

خدمات اول مخابرات  با  ساختاری چابک و حرفه ای  در مدیریت راهبردی  و بدنه ی کارشناسی علاقه مند و با تجربه ، در این مرحله نیز توانست با بهترین کیفیت مسیر جدید را با موفقیت طی کرده و دوران تازه ای را در گسترش فعالیت های خود تجربه نماید .

در طول این دوران ، تلاش برای ایفای نقش متعهدانه و پیشگامی در عرضه نوین ترین خدمات ارتباطی  برای  شرکت خدمات اول مخابرات جایگاهی شایسته و معتبر در این صنعت به ارمغان آورده و این شرکت را به عنوان یک شرکت بزرگ و توانمند ارتباطی تثبیت نمود ه است .

این شرکت به عنوان مجموعه ای ارزش آفرین و پیشرو در این زمینه فعالیت های نوین خود را ادامه داده و هم اکنون چندین پروژه بزرگ  را در ابعاد ملی ارتباطی در اختیار داشته و تلاش می کند تا با تمام توان خود نقشی پررنگ تر از همیشه در صنعت مخابرات و ارتباط کشور ایفا نماید که از جمله ی  این فعالیت مخابرات می توان به  ایجاد و بهره برداری از بزرگ ترین مرکزتماس ( contact center )  بخش خصوصی کشور و اشاره نمود .

این شرکت در حال حاضر با تقویت رویه ی کارآفرینی و ارزش آفرین ، برنامه های جامع ارتباطی و فناوری جامعی را در دست اجرا دارد که  موجب شده است تا خدمات اول مخابرات  به عنوان بازوی توانمند اجرایی و استراتژیک مجموعه شرکت مخابرات ایران و سایر اپراتورها لقب بگیرد . 

شرکت خدمات اول مخابرات در سال نود و چهار و نود و پنج در رتبه بندی پانصد شرکت برتر ایران نیز به موفقیت های ارزشمندی دست یافت .

این شرکت در سال نود و چهار موفق به کسب رتبه  236 شرکت برتر در کشور با معیار میزان فروش و ششمین شرکت برتر در گروه ارتباطات و مخابرات گردید .

در سال نود و پنج و در این رتبه بندی معتبر ، بار دیگر خدمات اول مخابرات خوش درخشید و ضمن ارتقای هشتاد رتبه ای ، توانست به جایگاه 156 در میان برندهای برتر کشور با معیار میزان فروش دست یابد و علاوه بر این ارتقای جایگاه ، نشان شرکت برتر از نظر رشد سریع را نیز به دست آورد .

از دیگر اقدام ها و فعالیت های شرکت خدمات اول مخابرات می توان به حضور موثر و فعال در عرصه مسولیت اجتماعی و اجرای برنامه های گسترده در این حوزه اشاره کرد .

کسب نشان چهار ستاره ملی مسولیت اجتماعی از سوی وزیر محترم کار ، تعاون و رفاه اجتماعی و قرار گرفتن در جمع برندهای فعال و معتبر در حوزه مسولیت اجتماعی نیز ار دیگر موفقیت های ملی این شرکت به شمار می آید .

.


به منظور آگهی از آخرین اخبار و اطلاعات سایت می توانید در خبرنامه ما عضو شوید.


نظرات، پيشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی در هر بخش از فعاليت های شرکت پیشگامان خدمات اول مخابرات ٬ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات یاری خواهد رساند.


شرکت خدمات اول مخابرات را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.